Araç Kiralama RehberiGenel

Şöförlü Araç Kiralama

Özellikle düzenli olarak gitmediğiniz ya da bilmediğiniz bir kente gittiğiniz zaman yaşayabileceğiniz en büyük sıkıntılardan birisi ulaşım sorunu olabilmektedir. Hele ki bir iş seyahati için gitmişseniz ve işlerinizi gerçekten çok hızlı ve planlı bir şekilde halletmek istiyorsanız bu durumda şehri tanımamak ve gidilecek yerleri bilmemek sizin için önemli bir zaman kaybı yaratabilecektir. Kendi aracınızla ya da bulunduğunuz kentin toplu taşıma araçları ile yapacağınız yolculuklarda ise ciddi bir zaman maliyetine katlanma olasılığınız oldukça yüksek olacaktır. Devamlı taksi kullanmak ise hem yeterince konforlu olmayacak hem de ciddi bir taksi ücretine neden olabilecektir. İşte böylesi durumlarda birçok kişi şoförlü araç kiralama hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Şöförlü Araç Kiralama Nedir?

Daha çok tanınmayan ya da yeterince bilinmeyen, düzenli olarak gidilmeyen şehirlere gerçekleştirilen seyahatlerde gittiğiniz yerin yol bilgisine sahip olan şoför tarafından kullanılan bir araba ile rahat ve konforlu bir şekilde gidilecek yerlere ulaşmayı sağlayan hizmettir. Araçla birlikte firma tarafından görevlendirilen bir şoför size seyahatiniz süresince yardımcı olacaktır. Böylelikle siz iş seyahatinizde işinize, tatilinizde ise eğlencenize odaklanarak bulunduğunuz yerin tadını çıkarabilirsiniz. Trafiğe girme, park yeri bulma gibi birçok sorunla uğraşmak zorunda da kalmazsınız.

Şöförlü Araç Kiralama Hizmeti Nasıl İşler?

Eğer daha önceden gelmediğiniz ya da çok iyi bilmediğiniz bir kentte seyahatinizi gerçekleştirecekseniz şoförlü araç kiralama hizmetinden yaralanabilirsiniz. Bunun için müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşme yeterli olacaktır. Görüşmenin ardından siz kente ulaştığınızda aracınız ve şoförünüz vermiş olduğunuz adreste sizi bekliyor olacaktır. Carfleet bünyesinde çalışan deneyimli, takım elbiseli ve profesyonel şoförlerimiz sizi belirteceğiniz adreste karşılar ve gitmeyi düşündüğünüz adrese her zaman en kısa yollardan ve en güvenli şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır.

Şöförlü Araç Kiralamanın Avantajları

Şoförlü araç kiralamanın müşterilerimiz açısından birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajların başında ise şunlar gelmektedir:

  • • Tecrübeli şoförlerimiz sayesinde konforlu bir yolculuk yaşarsınız
  • • Trafikte kalma stresi ve adres arama gerginliğinden kurtulursunuz
  • • Park yeri aramak zorunda kalmazsınız
  • • Gideceğiniz yer için herhangi bir zaman sınırlaması söz konusu değildir. Dolayısıyla dilediğiniz saatle dilediğiniz yere gidebilirsiniz ve üstelik gitmeyi planladığınız her yere zamanında gidersiniz
  • • Özellikle bir iş seyahati için gelmişseniz yolculuğunuz esnasında bir yandan da işinizle ilgilenebilirsiniz

Şoförlü Bir Araç Kiralamak İçin Yapmanız Gerekenler?

Şoförlü araç kiralamak için sitemize üye olarak şoförlü araç kiralama şart ve koşullarını yakından takip edebilir hatta işlemlerinizi yine www.carfleet.com.tr adresinden gerçekleştirebilirsiniz ya da 0850 840 8 444 numaralı telefon ile ulaşabileceğiniz müşteri temsilcimiz ile görüşerek ihtiyaçlarınızı açık bir şekilde belirtebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmenin ardından şoförlü araç kiralamak için rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kısaca anlatmak gerekirse şoförlü araç kiralama için yapmanız gereken tek şey internet sitemiz ya da telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçmek ve müşteri temsilcilerimiz ile birlikte rezervasyonunuzu tanımlamaktır.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmetlerinde Hangi Araçlar Kiralanabilir?

İş gezileri, toplantılar, tatil gezileri, düğün, nişan gibi özel günler için oldukça sık tercih edilen şoförlü araç kiralama hizmetlerinde ulaşım sorununu tamamıyla ortadan kaldırmaktadır. Rahat ve konforlu bir yolculuk için tercih edilen şoförlü araç kiralama ücretlerinde ise şoför ücreti araç için konuşmuş olduğunuz fiyata dahildir. Birçok kişinin rahat ve konforlu bir şekilde yolculuk yapmak için tercih etmiş oldukları bu yöntem içerisinde genellikle oldukça temiz, bakımlı, geniş bagaj kapasiteli, üst model lüks araçlar bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı